| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Provided |
| Warranty: | Provided |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model | LSAG-4 |
| Productivity | 1-2ml: 8000-10000 BPH |
| 5-10ml: 6000-8000 BPH | |
| Power | 380V/0.73kw |
| Weight | 300kg |
| Measurement | 1650*900*1500mm |
| Fuel Consumption | 2-2.5M3/h (gas/ LPG) |
| Combustion improver | 1-1.5M3/h |


